بیل مکانیکی هیدروژنی مدل مفهومی کوماتسو

بیل مکانیکی هیدروژنی کوماتسو

کوماتسو بیل مکانیکی هیدرولیک متوسط با پیل سوختی هیدروژنی را توسعه می دهد

این شرکت یک مدل مفهومی برای یک بیل مکانیکی هیدرولیک کوماتسو با اندازه متوسط توسعه داده است که یک سلول سوختی هیدروژنی و اجزای کلیدی توسعه یافته توسط کوماتسو را برای دستیابی به خنثی بودن کربن ممکن می کند. کوماتسو با پیشبرد آزمایش‌های اثبات مفهوم (PoC) که در می 2023 آغاز شد، تلاش‌های خود را برای شروع تولید تجاری تجهیزات متوسط و بزرگ با انرژی سلول‌های سوختی هیدروژنی در آینده نزدیک شورع خواهد کرد.

این شرکت در برنامه مدیریت میان مدت خود متعهد شده است که اثرات زیست محیطی را به حداقل برساند و کاهش 50 درصدی انتشار گاز کربن CO2 ناشی از استفاده از محصولات و تولیدات خود را تا سال 2030 جز هدف چالشی خود قرار داده است. این شرکت برای کمک به مشتریان خود در دستیابی به این هدف ، محصولات، خدمات و راه‌حل‌های مختلفی را ارائه می‌کند که اثرات زیست‌محیطی را کاهش می‌دهند، مانند بیل‌های هیدرولیک هیبریدی و مینی بیل‌های الکتریکی. کوماتسو همچنین مشغول تحقیق و توسعه برای ارائه محصولات مجهز به منابع انرژی جدید است.

برای ماشین مفهومی جدید، این شرکت یک سیستم پیل سوختی هیدروژنی و مخزن هیدروژنی را که توسط تویوتا تولید شده بود، روی بیل مکانیکی هیدرولیک متوسط کوماتسو به کار گرفت. علاوه بر فناوری کنترل جامع کوماتسو، ترکیبی از سیستم پیل سوختی هیدروژنی تویوتا و اجزای کلیدی کوماتسو، این شرکت در تلاش است تا انتشار اگزوز صفر ، کاهش قابل توجهی در نویز و لرزش داشته باشد.

از آنجایی که هیدروژن چگالی انرژی بالاتری دارد و می‌توان آن را در زمان کوتاه‌تری نسبت به شارژ باتری‌ها سوخت‌گیری کرد، این شرکت تلاش‌های تحقیق و توسعه خود را به عنوان یک انتخاب امیدوارکننده برای برق‌رسانی برای مدل‌های سایز متوسط و بزرگ پیش برده است. 

درباره کوماتسو

کوماتسو یکی از بزرگترین و معروفترین شرکت‌های تولیدکننده ماشین آلات سنگین در جهان است. این شرکت ژاپنی در سال 1921 تأسیس شده و در زمینه تولید بیل مکانیکی، بیل مکانیکی هیدرولیکی، بولدوزرها، لودرها و سایر ماشین آلات سنگین فعالیت می‌کند. کیفیت ساخت بالا و عملکرد قوی محصولاتش این برند را پیشرو در صنعت راهسازی و معدن کرده است. طراحی و تولید ماشین آلات قدرتمند و مقاوم، کارایی بالا و قابلیت اطمینان برای مدت زمان طولانی از ویژگی‌های بارز بیل مکانیکی‌های کوماتسو است.

برای خرید قطعات یدکی کوماتسو با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button