Learning

آموزش 

ما در اینجا سعی داریم شما را با دنیای دست و پنجه نرم کردن با محصولات کوماتسو آشنا کنیم. مطالبی از جنس آموزشی که می تواند کمک به نگهداری دستگاه های شما کند

6 مشکل رایج در عیب یابی بیل مکانیکی کوماتسو

به دلیل فرسودگی، محیط کاری نامناسب، نگهداری نامناسب و عملکرد نامناسب، بیل مکانیکی دچار مشکلات و خرابی های مختلفی خواهد شد. در ابتدا مشکلات کوچکی هستند، تا زمانی که به موقع پیدا شوند،اگر این ایرادات کوچک را نادیده بگیرید و به استفاده از آن ادامه دهید، منجر به خرابی های بزرگ می شود. بنابراین، امروز 5 روش نگهداری بیل مکانیکی را آورده ایم.

ادامه مطلب

مشکلات رایج بولدوزرها و نحوه حل آنها

بولدوزر ها معمولاً در صنعت معدن و ساخت و ساز استفاده می شوند، برای تخریب، کار ساخت و ساز و پاکسازی زمین ضروری است و با چنین سیستم بزرگی، دوری از مشکلات آینده با این تجهیزات سنگین برای یک سایت ضروری است. بسیاری از قطعات آنها در طول زمان دچار مشکلات متعددی می شوند. در حالی که سایش و پارگی اجتناب ناپذیر است، تعمیر و نگهداری صحیح بولدوزر برای حفظ عملکرد خوب دستگاه ضروری است. برای کمک به شما برای اطمینان از اینکه بولدوزر شما در بهترین حالت باقی می‌ماند و از خرابی معمولی بولدوزر جلوگیری می‌کند، در اینجا مشکلاتی وجود دارد که باید با بولدوزر و نکات و ترفندهای بولدوزر برای هر کسی که این ماشین را کار می‌کند، بدانید.

ادامه مطلب

گروه تولیدی قطعات 2020 
مرکز تخصصی تولید منیفولد های اگزوز کوماتسو

مشکلات و خرابی بلدوزر ها

و راه حل آنها

مشکلاتی وجود دارد که باید با بولدوزر و نکات و ترفندهای بولدوزر برای هر کسی که این ماشین را کار می‌کند، بدانید

ادامه مطلب

کارهایی که برای بیشتر شدن عمر منیفولد باید انجام داد

اولین گام در بالا رفتن عمر منیفولد طراحی صحیح منیفولد است که توسط شرکت های سازنده انجام میشود

ادامه مطلب

عواملی که باعث خرابی توربو شارژر می شود

یکی از عوامل اصلی خرابی توربوشارژ استفاده از منیفولد های بی کیفیت می باشد

ادامه مطلب

نشتی سیستم هیدرولیک کوماتسو

در دنیایی معدن و راه سازی نیاز به ماشین آلات سنگین مانند لودر و بیل مکانیکی می باشد. این ماشین آلات گاهی اوقات به صورت شبانه روز کار می کنند . برای همین ممکن هست دچار مشکلاتی شوند. در این مقاله به مشکل رایجی که ممکن است در لودرها یا بیل مکانیکی کوماتسو رخ دهد پرداخته ایم.

ادامه مطلب

قطعات پر فروش 2020

منیفولد کنار بیل مکانیکی 7-600 
51,700,000 ریال
منیفولد وسط بلدوزر 155A2 
66,550,000 ریال
منیفولد وسط لودر 1-450 
62,700,000 ریال
منیفولد کنار دامپتراک  3-785
54,450,000 ریال

محصولات 2020

همه محصولات