بیل مکانیکی کوماتسو

یک دستگاه را انتخاب کنید

بیل مکانیکی کوماتسو

بیل مکانیکی از ماشین آلات ضروری برای اکثر پروژه های معدنی و راه سازی است. اغلب به عنوان جابجایی مواد، محوطه سازی، تخریب، پروژه های معدن، لایروبی رودخانه و ساخت و ساز استفاده می شود. بیل مکانیکی میتواند با قدرتی که دارد و اعمال فشار در سخت ترین نوع خاک حفاری کند . می توان تجهیزات متفاوتی به بیل مکانیکی متصل کرد مانند چکش های هیدرولیکی (پیکور) ، ریپر ، چنگک ، ویبراتور که از قابلیت های بیل مکانیکی می باشد و کمک بسیاری در حفاری معدن می کند.
بیل مکانیکی کوماتسو شامل محصولات گسترده ای می باشد که انواع آن را در این صفحه مشاهده می کنید. تعدادی از دستگاه های جدید این شرگن هنوز وارد ایران نشده اند.
لوازم مصرفی این دستگاه ها باید به موقع تعویض شوند تا عمر دستگاه بیشتر شود و از ضرر و زیان جلوگیری گردد. گروه قطعات تولیدی 2020 با سابقه زیاد و دانش تولید قطعات کوماتسو برخی قطعات و لوازم یدکی کوماتسو را تولید می کند و در حال توسعه تولید محصولات خود می باشد.

خرید لوازم و قطعات بیل مکانیکی کوماتسو

برای خرید قطعات یدکی کوماتسو کافی است با ما تماس بگیرید تا قطعه مورد نظر در سریعترین زمان ممکن برایتان ارسال گردد . از این که به فکر سلامت دستگاه خود هستید و از قطعات با کیفیت در بیل مکانیکی کوماتسو خود استفاده می کنید از شما ممنونیم.

برای خرید قطعات یدکی کوماتسو با ما در تماس باشید